ناز و کرشمه از حد گذشته خاتمی

دیگر گربه رقصانی های خاتمی حالم را به هم می زند.حس اینکه این همه آدم از روشنفکر و فعال سیاسی و دانشجویی تا عوام معطل اظهار نظر قطعی یک نفر بشوند و او در سردرگمی جامعه را هم با خود همراه کند اصلا جالب نیست.دیروز گفت:" کسانی بیایند که موانع حضورشان کمتر است."این یعنی برادران و خواهران گرامی که چند ماهی را مچل بنده بودید بروید استراحت کنید.دیگر برایم اهمیت ندارد بیاید یا نه.مردم را به بازیچه گرفتن کاری بود که خاتمی در ۴ سال دوم ریاست جمهوری اش به خوبی یاد گرفت.می خواهد بیاید که دوباره تدارکاتچی شود؟

دوستان حامی خاتمی! این سید خندان همان است که بود.هیچ تغییری هم نکرده است.دوباره بیاید که هر نه روز یک بحران دیگر برایش تدارک ببینند؟منکر پشرفت های اقتصادی در دوره ریاست جمهوری خاتمی نیستم اما اینهمه ناز و کرشمه بس است دیگر.خسته شدیم.

دیروز عبدالله نوری گفت: پاسخم به حضور در انتخابات می تواند مثبت باشد و توانایی احراز این پست را دارم.

امروز هم که کروبی آب پاکی را روی دست همه ریخت و گفت: با فرض حضور یا عدم حضور هر عزیز دیگری همچون هاشمی، خاتمی، میرحسین موسوی و نوری تحت هیچ شرایطی از صحنه کنار نخواهم رفت.

بدبختی اینجاست که امثال خاتمی و کروبی و نوری حتی نمی توانند با یکدیگر به نتیجه واحد برسند.هرکدام که فرصتی پیدا می کنند از طریق رسانه ها اشارتی می کنند و برای دیگری پیام می فرستند.این ها همان کسانی بودند که روزگاری همه تحت یک پرچم تلاش می کردند.حالا ببین کار به کجا رسیده!

البته نا گفته نماند وضعیت به اصطلاح اصولگرایان خیلی وخیم تر است.آنها یک روز سراغ وحدت ملی می روند و روز دیگر زمزمه عبور از احمدی نژاد سر می دهند.آنها هم کسانی را دارند که ساز خود را کوک می کنند و کاری به کار دیگران ندارند.
فقدان تحزب در ایران و فردگرایی بلایی است که نه به این دولت و این حکومت مربوط نمی شود.ریشه تاریخی دارد.اگر حزب قوی داشتیم امروز نیمی آویزان خاتمی و نیمی دست به دامان نوری نمی شدیم.
آقایان داعیه دار مردم اگر معتقد به نجات کشور هستند بهتر است اول تکلیف خودشان را با یکدیگر و بعد با مردم مشخص کنند تا بیش از این دیر نشود برای نجات کشور.
پ ن: حس غریبی دارم این روزها.انتظارش را داشتم اما نه اینقدر ناگهان و عریان.گفتمت آماده شنیدنم نه دیدن.تقدیر هم عجب داستان هایی در آستین دارد.
/ 12 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد حسین مهرزاد

دوستان اگر محبت کنند علت مخالفت را هم بگویند و اینکه با کدام قسمت مطلب مخالفند خیلی بهتر است.

تارا

چرا این همه خودتو اذیت می کنی وقتی قراره احمدی نژاد 4 سال دیگه کرسی ریاست رو اشغال کنه

مرتضی اصلاحچی

عطف به صحبت های رئیس جمهور محترم بذار اینقدر ناز بکند تا نازدانش پاره شود.

حمیدرضا طهماسبی پور

من مخالف تو نیستم . اما اعتقاد دارم در شرایط کنونی که سیاست زدگی شدیدی وجود داره و همه چیز دقیقه 90 شده...باید کمی احتیاط کرد. خاتمی حق داره با اصولگرا ها بازی کنه. شما نباید این رو ناز و کرشمه بدونی و باید کمی صبر داشته باشی.اگه ثابت شه حرف تو درسته خود من هم منتقد اول میشم . فعلا کمی صبر کن

زهره سعیدیان

آقای عزیز نمی خواستم ناراحتتون کنم منتها باید یک دید واقعکرایانه داشت باآقای خاتمی خصومتی ندارم ولی ایشون هشت سال برای نشان دادن خودشون داشتن همانطور که آقای احمدی نراد و باید به دیکران نیز hôsrc="http://www.glseek.com/images/glseeklinkpic.gif" width="180" height="35" alt="Most powrful metasearch engine Glseek.com" align="center" /><BR > <form action="http://glseek.com/search/index.php"> <input name="search" size="25"> <input type="submit" value="Search"><BR> <a href="http://www.glseek.com"><b>Best Metasearch Engine In The World</b> </a></center></form> </td></tr> </table>

زهره سعیدیان

معذرت میخوام دستکاه من قاطی کرده و من قادر نیستم درست بنویسم

نرگس

نمیدونم چی بگم! شاید این تعللها لازم باشه! فعلا جز صبر چاره ای نیست!

تارا

سلام با یم پست جدید به روزم[گل]