تعطیلات در تهران

تعطیلات تمام شد.امسال اگرچه تهران ماندم اما تعطیلات نسبتا خوبی داشتم.

پیش از شروع دو هفته تعطیلی رفتم نشر چشمه و مثل انسان هایی که در آستانه قحطی هستند کلی کتاب خریدم که در ایام نوروز بخوانم. اگرچه توفیق چندانی در خواندن همه عناوینی خریده بودم به دست نیاوردم اما چند کتابی که خواندم واقعا عالی بود.

"فلسفه و جامعه و سیاست" عنوان کتابی است که توصیه می کنم اگر به حوزه اجتماع و سیاست علاقه دارید به هیچ وجه از دست ندهید. در این کتاب استاد عزت الله فولادوند بهترین مقالات در حوزه های یاد شده را که توسط زبده ترین نویسندگان معاصر هستند گردآوری و ترجمه کرده است.

کتاب های دیگری هم خواندم که به مرور راجع به هرکدام چند خطی خواهم نوشت.

خدا را شکر امسال به یمن سریال عالم گیر " گمشده" (Lost)، از شر سیمای جمهوری اسلامی ایران راحت بودم و با خیال آسوده به تماشای این سریال می نشستم.

یک اتفاق مهم دیگر هم این بود که به لطف آقای دایی و ... موفق شدیم برای اولین بار  در ورزشگاه آزادی آن هم جلوی صد هزار هوادار( یکیش خود من!) به عربستان ببازیم. البته گویا این باخت به مذاق حضرات خوش نیامد و کلا دستور فرمودند شهریار را بفرستند خیلی دور.سرمربی جدید هم که خدا می داند کی و چگونه معرفی می شود.

روزنامه خورشید هم که به نظر می رسید تو رودربایستی مانده بود بالاخره تعطیل شد.البته بهانه، اصلاح الگوی مصرف بود.با تعطیلی روزنامه خورشید دوباره بیکاری به سراغ عده ای از دوستان عزیزمان آمد که اگرچه با مشی خورشیدیان موافق نبودم اما از تعطیلی رسانه ای، حتی اگر خورشید باشد ناراحت هستیم.

این بود انشای من در مورد تعطیلات نوروزچشمک

/ 9 نظر / 17 بازدید
خبرنگار غرغرو

واقعا تو رفتی استادیوم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس همینه که باختیم دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط اون باعث باخت نبود تو هم بودی!![نیشخند]

نرگس

سلام .پسرم اتشا خوبی بود بهتر از این هم می تونستی بگی مخصوصا این که به سایر روزها اشاره کنی .[عینک] البته در برخی جاها هم غلط نگارشی از نوع ادبی داشتی که اگر با بزرگی خودم ببخشم می شی 19 بعد از تعطیلات تابستون بهتر بنویس [زبان][نیشخند] 19 تمام آفرین پسرم [مغرور]

احمد بروغنی

سلام عیدت مبارک باز خوبه حداقل یه کار مفید کردی. ما که فقط کسورات خوابمان را جبران کردیم

مونای مهمانداز

سلام سال نو شما هم مبارک خوشحالم که سال رو خوب شروع کردید. ایشالله بقیه اش هم همینطور آروم باشه. راستش من کلا چون ورجه وورجه زیاد دارم همیشه مصدومم. واسه همین همیشه خواننده هام عادت دارن بنده های خدا. [گل]

خورشید

سلام مارکوپلو عید رو موند خونه تا مثل تو کسری مطالعه اش رو جبران کنه حالا تبدیل شده به یک کرم کتاب.... باور کن[خرخون]

سحربانو

هنوز تو تعطیلاتی که بابا روزنامه اس سال نامه که نیست [چشمک]

فرید صلواتی

چه شد که موضوع استعاذه آیت الله شهید دستغیب به این تصاویر ختم شد؟[ناراحت]

مریم ابراهیمی

مهرزاد سلام می تونی به اسم من فردا یعنی قبل از اتمام فروردین یک مطلب توی هرروزنامه ای فرق نمی کند چاپ کنی و برایم نگهش داری تا وقتی که میبینمت؟