مواجهه با حسنی

مثل اینکه تا من تصمیم گرفتم طنز بنویسم قسمت بود سوژه اش خودم باشم.

جای شما خالی سفر دو روزه ای داشتیم به ارومیه برای بازدید از پل میانگذر دریاچه ارومیه.پلی که با وجود نیمه تمام بودن قرار است فردا توسط رئیس جمهور افتتاح شود.ما که نفهمیدیم این پل نصفه و نیمه که هیچ کس هم حاضر نیست کیفیتش را تضمین کند چگونه قرار است افتتاح شود.

بگذریم.نشست خبری مسئولین پروژه بود که یکی از حضرات روابط عمومی دوره افتاد بین خانم ها که حجابشان را رعایت کنند چون حضرت آقای حسنی در راه سالن هستند و ایشان هم به شدت به تار موی بانوان حساسیت دارند.خلاصه اینکه حسنی آمد و بعد از 10 دقیقه خداحافظی کرد.

از اینجای قصه سوژه سازی من شروع شد.رفتم دنبال حضرت آقا و برای مصاحبه اختصاصی خودم را آماده کردم.راجع به خاتمی پرسیدم.انگار فحش داده بودم.حاج آقا کلی راجع به هرزگی ها و بی بند و باری هایی که خاتمی باب کرد افاضه فیض فرمودند همینطور که از بی بند و باری ها میگفتند با حالتی برآشفته خطاب به من فرمودند:"همین خود تو! چرا قیافه ات اسلامی نیست؟چرا ریش نداری؟موهات هم که بلنده!این آزادی هایی بود که خاتمی باهاش تیشه به ریشه اسلام زد"

من هم دیدم حاج آقا بدجوری برآشفته شده و از شدت آشفتگی عمامه اش هم از سر مبارک سقوط کرده ترجیح دادم بیش از این مزاحم نشوم به سرعت فرار را بر قرار ترجیح دادم و خداحافظی کردم.

متن این به اصطلاح مصاحبه روی خروجی ایلنا رفت و بعدش هم روزنامه ها.کار تا جایی پیش رفت که امروز یکی از دوستان غیر مطبوعاتی اس ام اس داد که "خبر داری حسنی دوباره سوژه شده؟مثل اینکه به یه خبرنگار گیر داده چرا موهاش بلنده و ریش نداره"

خلاصه اینکه سالی که نکوست از بهارش پیداست و ما هم عزممان بر نوشتن طنز بیشتر شد.گویا استعدادش را داریم!

پ ن :

 لینک  مصاحبه امام جمعه ارومیه با "ایلنا"

/ 10 نظر / 21 بازدید
شیدا

می بینم که دیگه برای ایلنا مصاحبه می گیری با معرفت[لبخند]

روزنامه نگار

پس دیدی غیر از من و پناه خواهی خود تو هم سوژه بودی پس دیگه گیر ندی ها! ولی خداییش اون عزیزی که راجع به حجاب ما خیلی حساس بود چشماش چپ شد از بس اشاره کرد موهاتونو بکنید تو! من هم لینکت کردم[گل]

کاکتوس

سلام وبلاگ کاکتوس با مطلب "اينجا انفرادي است" به روز شد............نظر یادتون نره...........مرسی

تارا

بی شک طنز پرداز ماهری هستید[گل] ای کاش منم اونجا بودم

فاطمه

چهار نفر از دانشجویان محروم از تحصيل دانشگاه علامه طباطبايي، پيش از ظهر امروز در دانشكده ادبيات اين دانشگاه متحصن شدند.

تارا

با یک پست جدید به روزم[لبخند]