میر حسین هم آمد

بالاخره جمع اصلاح طلبان جمع شد

دقایقی پیش میر حسین موسوی با همان گفتمان مشهورش رسما اعلام کاندیداتوری کرد.

گفتمانی که در آن یافتن واژه هایی نظیر مستضعفین، اسراف، جمهوریت و انقلاب اسلامی اصلا کار سختی نیست.از اینکه "میر حسین موسوی" هم اعلام کاندیداتوری کرد خوشحالم و از طرفی اصلا علاقه ندارم الان جای اصولگرایان بد اقبالی بودم که باید در این وانفسا بنشینند و تحلیل کنند که چه بلایی قرار است سرشان بیاید.

به هر حال آگاهانه یا نا آگاهانه در حال حاضر ابتکار عمل در دست جبه اصلاح طلبی است و اصولگرایان همین که موفق شوند از زیر بار این همه فشار سیاسی و روانی خارج شوند خودش کار بسیار بزرگی است.آنها به طرز تحقیر آمیزی در حال سقوط به دره انفعال سیاسی هستند و عملا در حالت "آچمز" قرار گرفته اند.

در یک سو خاتمی قرار دارد که از پشتوانه رای بسیار بالایی برخوردار است و هر جا که می رود با استقبال بی نظیر مواجه می شود، از سوی دیگر شیخ مهدی کروبی حی و حاضر است؛ مردی که اگر از در راهش ندهند پنجره ها را خوب می شناسد. نمونه جدیدش هم "مردمی کردن درآمدهای نفت/توزیع عادلانه ثروت ملی " و سخنرانی از پشت درهای بسته دانشگاه همدان است.

حالا این دو را هم که بتوانند تخریب کنند - که نمی توانند - با فردی مثل میر حسین موسوی چه کنند؟ موسوی که اگر بیش از آقایان نباشد کمتر از آنان سابقه انقلابی ندارد و هیچ موردی نیست که بتوانند مستمسک قرار دهند تا تخریب کنند مگر یک مسئله که آن هم اگر تبلیغ نباشد تخریب نیست!

دلم برایشان می سوزد.در بد شرایطی گیر کرده اند.

پ.ن1:پیش شماره ها تمام شد. از امروز رسما چاپ شدیم.

/ 5 نظر / 23 بازدید
علی

ما همه به میر حسین رای میدهیم و از آمدنش خوشحالیم

اقصاد نویس

سلام . ای بابا چه کنیم با این همه ..... شاهنامه اخرش خوشه