آخرین پست سال 87

سال ٨٧ هم روزهای آخرش را سپری می کند.یک سال دیگر هم رفت.سال بدی نبود.هم در زندگی شخصی و هم در فضای کاری با نقاط عطف جالبی مواجه شدم.

امسال را با "سیاست روز" شروع کردم.روزنامه ای که سابقه اش نزدیکی فراوان به دیدگاه های اصولگرایان افراطی بود اما همزمان با ورود ما(تیم جدید) رویه اش هم تا حدود بسیار زیادی عوض شد و تا جایی که یادم می آید یک خط هم مطلب مثبت از من چاپ نشد. و در صفحه ای که من مسئولش بودم نیز تنها در موارد معدودی خبرهای مثبت از دولت را کار کرد. البته این به این معنی نیست که هیچ کار مثبتی انجام نشده اما صفحه ای که قرار است مشی انتقادی داشته باشد باید تکلیفش با خودش معلوم باشد.

آشنایی با دوستان خوبی در سیاست روز باعث شد که علی رغم مخالفت های جدی ام با مشی این روزنامه فضایش برایم قابل قبول باشد.

دوستانی مثل رضا لیاقت ورز، مهدی رجبی و مهدی طلایی که انصافا از دوستی با آنها خوشحالم.

سیاست روز تجربه ای بود از همکاری دوباره با "سارا علیاری" و "حسام مهدوی".دو دوستی که هیچ گاه محبت هایشان را فراموش نمی کنم و امیدوارم بابت تمام اذیت هایم مرا ببخشند.سالی سرشار از خوبی و موفقیت را برایشان از خدا می خواهم.

حضورم در روزنامه جدید همزمان شد با آشنایی با "رضا وثوقی" که انصافا دوست خوبی است و از کار کردن در کنارش خسته نمی شوم. رضا لیاقت ورز هم که جای خود دارد.

اما فارغ از محل کار، حوزه کاری ام هم در این سال حوزه هیجان انگیزی بود. اظهارات عجیب و غریب وزیر راه و عزل و نصب های یک شبه او باعث می شد تا هیچ وقت دغدغه سوژه نداشته باشیم.ضمن اینکه همکارانم در این حوزه تبدیل به دوستانی عزیز شدند که خانواده مطبوعاتیم را تشکیل می دهند.

"مهدی زاهدی" (جهان اقتصاد) عزیز که رفتارهای بزرگ منشانه و عاقلانه اش را همیشه دوست داشته ام و برای مشورت یکی از بهترین کسانی است که می شود روی حرف هایش فکر کرد. بی جهت نیست که پدر خانواده شده است.

"حمید رضا طهماسبی پور"(جهان صنعت- خورشید ) که در تمامی برنامه های خبری بودنش باعث پشت گرمی ام بود و اطمینان از اینکه در مواجهه با مواضع غلط مسئولین، تنها نیستم.دوستی با حمید عزیز هم از اتفاقات نیکوی امسال بود.

"نرگس رسولی" (  ایلنا) که مثل یک خواهر واقعی در تمامی سختی های کاری و حتی شخصی دل نگرانم بود و از هیچ کمکی دریغ نمی کرد.فراز و نشیب های زیادی را با همفکری این خواهر عزیزم پشت سر گذاشتم و برایش بهترین آرزوها را دارم.

"سمیه فتحی" (ایسنا- خبرآنلاین) که شر و شورش را نمی توانی باور کنی.دختری که برایش همه چیز امکان پذیر است و کاری نیست که بگوید نمی شود. خواهری که مثل برادر عزیزم حمید در تمامی برنامه های خبری پا به پای ما و گاهی هم جلوتر از ما چنان شری به پا می کند که مسئول بیچاره آرزو می کند کاش اصلا مصاحبه نمی کرد.

"آذین بکتاش"(عصر اقتصاد، جهان صنعت و دوباره عصر اقتصاد) که نقش فرزند کوچک خانواده را از سفر مشهد با شرکت فرودگاه ها بر عهده گرفت.همکار خوبی که قلم خوبی هم دارد و همیشه می توانی روی قولش حساب کنی حتی اگر مجبور شود گزارشی که تنظیم کرده را تلفنی برایت بخواند تا بتوانی صفحه ببندی.

"سیاوش رضایی" (روزنامه ایران) که فوق العاده شوخ و با جنبه است.کافی است تصمیم بگیرد وارد فاز شوخی شود تا از خنده روده بر شوید.اگر چه به واسطه رسانه اش نمی تواند مطالب انتقادی کار کند اما در برنامه های خبری اگر ندانی از طرف کدام روزنامه آمده قطعا به یکی از رسانه های مخالف قدرت ربطش می دهی.در مجموع پایه تمامی حرکات جمعی و گذاشتن تو کار وزیر و وکیل است.

این ها که نام بردم خانواده مطبوعاتی من هستند.خانواده ای که بسیار دوستشان دارم و در سال جدید برایشان بهترین آرزوها را دارم.

سال جدید بر همه شما مبارک.به امید سالی خوش.

 

/ 13 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نرگس

سلام برادر گلم امیدوارم سال خیلی خوب رو در پیش داشته باشی . به اون یه عده قلیل هم فکر نکن خدا بزرگه . امسال در کنار همه بالا و پایینش برای من دوستی و داشتن خانواده خوبی مثل شماها رو داشت هر چند که به خاطر برخی از نا ملایمیهای روزگار نتونستم همیشه تو جمع خانواده باشم ولی واسه من داشتن این خانواده دل گرمی . همتون رودوست دارم و امیدوارم سال خوبی رو شروع کنید . لحظه سال تحویل منو یادتون نره .[لبخند]

سميه

يادت رفت از داداش مهرزاد بگي....... تمام اهل خانواده بهش افتخار مي كنن.اين آقا محمد حسين نمي دونيد چقدر مهربونه و دل بزرگي داره.هميشه احساس مي كني با بودنش يكي حامي داري تو هر شرايطي مي توني بهش تكيه كني. بخاطر داشتن اين خانواده ممنونم .و اميدوارم تمام اهل خانواده سالي پر از موفقيت وشادي داشته باشن........ دوستتون دارم

آذین

رفقایی که می شود با آنها همکاری کرد بدون دغدغه وهمکارانی که رفاقتشان متعجبت میکندجزو اتفاقات خوب امسال بود.همتون رو دوست دارم.سال نو مبارک.

لیلا لطفی

سال نو مبارک همکار. امیدوارم سال خوبی داشته باشی[گل]

تارا

سلام سال نو مبارک[گل] با آرزوی سالی سرشار از موفقیت و پیروزی

طوراني

سلام سال نو بر تو عزيز خستگي ناپذير عرصه خبرنگاري مبارك اميدوارم امسال هم سال پركاري داشته باشي. البته استراحت هم جاي خودشو داره‌ها. موفق باشي.

سارا

سال 87 ،تو خيلي چيزا به دست آوردي و من خيلي چيزها از دست دادم پس تو يك گام جلوتري و توي همين سال من خيلي چيزها يادم نرفت اما تو يادت رفت پس من هم يك گام از تو جلوترم ! اميدوارم سال 88 بهتر از همه سالها براي تو باشه و وجود خانواده جديدت رو هم بهت تبريك ميگم و براي تو بهترينها رو آرزو مي كنم !

مهدی رجبی

منم از آشنایی با شما خوشحال شدم. هم تو و هم بقیه بچه های گروه اقتصادی. راستش حالا بخ تک تکتون وابسته شدم هم تو هم حسام ، رضا و فواد و البته سارا خانوم علیاری. امیدوارم هر روزت بهتر از گذشته ات باشه و البته بچه جون کمتر برید صلاح بدونید!!!!!!!!