میرحسین و خاتمی بازی با اصولگرایان

چند وقتی است دل و دماغ نوشتن ندارم.خسته و بی حوصله ام.مشغله کار و روزمرگی های مزخرف حس نوشتن را هم گاهی می گیرد.

میرحسین و خاتمی به شیوه ای کاملا حرفه ای اصولگرایان رو سر کار گذاشته اند.نیم نگاهی به خبرگزاری فارس دستپاچگی و سردرگمی در جناح راست را به خوبی نمایان می کند.فقط امیدوارم کروبی هم در این بازی موسوی و خاتمی نقشش را ایفا کند.هنوز مطمئن نیستم که این شیخ اصلاحات با هماهنگی دو سید این گونه رفتار می کند یا واقعا ساز خودش را کوک می کند.

پ.ن١: تجدید شد.حاج آقا مرخصی هستند امروز.رفت تا ٣،۴ ماه دیگه

پ.ن٢: حالا دیگر خیابان ستارخان را دوست دارم.

پ.ن٣: ریسک کردن همیشه هم بد نیست.هر چه خطرش بیشتر باشد لذت پیروزی بیشتر می شود و من چه سرمست بودم از سر رسیدن آن غریبه نیمه شب که با نامادری دعوا کرده و بود در به در دنبال سیگار بود.تا اینکه کنار پارک ما قسمتش شدیم و وعده ای غذا که انگار قرار بود در آن نیمه شب سرد آذربایجان به او برسد.

پ.ن٣:دیروز لایحه بودجه داده شد.خدا به این مردم و ایضا ما رحم کند.

/ 11 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مدیار

خوشحالم که لینک من و شیدا رو از مجموعه وبلاگ‌های در پیتی که بهشون لینک دادی برداشتی البته غیر از بهزاد

مریم ابراهیمی

از قدیم گفتن خوشگلها ناز دارند خاتمی هم همینطور

روزنامه نگار

سلام خوبی رفیق؟ ممنون که سر می زنی واز من بی دل و دماغ یاد می کنی. راستی تکلیفت رو با این خیابون ما روشن کن بالاخره از ستارخان خوشت میاد یا بدت میاد؟؟؟

خاطره وطن خواه

احسنت! [نیشخند] برو به این آدرس و حالشو ببر![شیطان] http://www.sharemation.com/sakhaei2004/ahmadinejad%20dar%20khab.JPG?uniq=-8vh3zb

؟؟؟؟

خوشحالم که خاطرات بدت رو فراموش کردی.

محمد حسین مهرزاد

برای ؟؟؟؟: میدونی که حتی اگه خاطرات فراموش شدنی باشن من آدمی نیستم که فراموششون کنم.با این ابراز خوشحالی فقط خیالت راحت می شه و احتمالا می گی خدا رو شکر.اما می دونی که اینجوری نیست.

خاطره

اولا این شکلک های پرشین بلاگ بی تربیت هستند من منظورم زبون درازی بود اون هم به شیوه کودکان دبستانی! دوما" نکنه دلت برای کوپن های دهه 60 تنگ شده؟!!

سیاست نویس

سلام خوبی؟ خیلی هم حرفه ای و هماهنگ نیست راستی خواستی یه سری به ما بزن و لینک من رو هم بزار